شب قدر، شبی که باید به یاد روی محبوب عزیز، آن یار پنهان رخسار، با دردمندی‌های عاشقانه نالید و دیدار او را از خدای طلبید.

شب قدر، شبی است كه در تمام سال هیچ شبی به فضیلت آن نمی رسد و عمل در آن بهتراز عمل در هزار ماه است. در این شب برنامه های یك سال هر كس مقدر می شود.

img

روز ملی فناوری هسته ای گرامی باد

بیست فروردین ماه سال ۱۳۸۵. خبر دستیابی ایران به فناوری غنی سازی اورانیوم و راه اندازی یک زنجیره کامل غنی سازی در نطنز اعلام شد. در پی این خبر، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، به پاس قدردانی از تلاش های افتخارآمیز دانشمندان جوان ایران اسلامی، بیستم فروردین ماه، مقارن با تکمیل چرخه سوخت هسته ای، در تقویم رسمی ایرانیان روز ملی فناوری هسته ای نام گرفت.

img

معرفی ابوعلی سینا

ابوعلی سینا پزشک، دانشمند، فیلسوف، منجم، نویسنده، ریاضیدان، شیمیدان و... بزرگ قرن چهارم هجری و مشهور به ابن سینا، پورسینا و شیخ الرئیس است. این دانشمند ایرانی در یکم شهریور سال ۳۵۹ چشم به جهان گشود.ابوعلی سینا در همه علوم به ویژه پزشکی مهارت قابل توجهی داشت به همین علت او را پدر علم پزشکی نامیدند؛ از جمله آثار مهم او میتوان به کتاب قانون در طب، کتاب شفا و دانشنامه علائی اشاره کرد. دوران تحقیق و فعالیت این دانشمند بزرگ به نام دوران طلایی اسلام شناخته می‌شود.

img

تقدیر از مسئول بهداشت هتل پارسیان بوعلی

در راستای ارج نهادن به زحمات و تلاشهای بی دریغ همکاران گرامی هتل و بر اساس تقویم مشاغل، در مورخه 1402/01/16 با حضور مدیران مجموعه از مسئول واحد بهداشت هتل، سرکار خانم شکری با اهداء هدیه ای نفیس و شاخه گل تقدیر بعمل آمد.

img

ولادت امام حسن مجتبی

ولادت باسعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی مبارک.

img

13 فروردین روز طبیعت

13 فروردین روز طبیعت گرامی باد.

img

️وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها

فرارسیدن سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (س) را به عموم مسلمانان جهان تسلیت عرض می‌نمائیم.

img

12 فروردین روز جمهوری اسلامی

12 فروردین روز جمهوری اسلامی گرامی باد.

img

️بازسازی و بهسازی 14 باب اتاق برای نوروز 1402

با استعانت از درگاه خداوند متعال و با تلاش شبانه روزی پرسنل متعهد و پرتلاش هتل پارسیان بوعلی، ساختمان شماره 2 این هتل شامل 14 باب اتاق مورد بازسازی و بهسازی قرارگرفت و برای خدمت رسانی هرچه بهتر و باکیفیت تر به هموطنان عزیزمان در ابتدای سال 1402 افتتاح گردید.

img

تهیه پوستر و نمایش در مانیتور پذیرش

حجاب بیانگر و قار و افتخار زن است.

حجاب دستوری قرآنی و قانون الهی و تکلیف انسانی و برنامه اخلاقی است.

img

فرهنگ عفاف و حجاب

در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از کارمند نمونه و محجبه هتل پارسیان بوعلی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور مدیریت محترم هتل و مدیر اجرایی هتل برگزار شد، با اهدا هدیه ای نفیس از کارمند نمونه واحد بهداشت تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

همچنین در همین راستا و در جهت فرهنگ سازی امر مقدس حجاب، در نقاط مختلف هتل بنرها و عکس نوشته هایی با مضامین عفاف و حجاب در نقاط مختلف هتل نصب گردید.

img