میزبانی هتل پارسیان بوعلی از همایش روز ماما

به مناسبت روز ماما همایشی با موضوع تقدیر و تجلیل از زحمات این قشر عزیز از جامعه پزشکی به همت سازمان نظام پزشکی استان همدان در وعده صبحانه به میزبانی هتل پارسیان بوعلی در باغ رستوران مصفای این هتل برگزار گردید.

img

تقدیر از زحمات پرسنل لاندری به مناسبت روز جهانی لاندری

ترم هتل پارسیان بوعلی در ساختمان لاندری از زحمات و تلاش های پرسنل این واحد (آقای عباس کردی) با اهدای هدیه و کارت هدیه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

img

روز ملی منابع انساني گرامی باد.

25 فروردين ماه در تقويم به عنوان روز ملّي منابع انساني ، نشان از جايگاه و اهميت منابع انساني در سطح ایران اسلامی و در جایگاه جهانی آن مي باشد.

img

روز جهانی عطار نیشابوری گرامی باد.

هفت شهر عشق را عطار گشت / ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

img

بهار تنفس زمین و آغازی است بر زندگی دوباره طبیعت

بهار تنفس زمین و آغازی است بر زندگی دوباره طبیعت

img

آماده شدن بسیجیان پایگاه مقاومت شهید مدنی (ره) هتل پارسیان بوعلی جهت حضور در راهپیمایی روز قدس

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، جمعی از کارکنان بسیجی هتل پارسیان بوعلی جهت حضور در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس گردهم آمدند و برای پاسداشت این روز بزرگ و حمایت از مردم مظلوم فلسطین آماده شدند. در این برنامه که توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید مدنی (ره) برنامه ریزی شده بود، فرمانده پایگاه با حضور در جمع بسیجیان در سخنانی بر اهمیت روز قدس تاکید و عنوان نمودند آحاد ملت مسلمان در نقاط مختلف جهان باید در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین بپاخواسته و پوزه رژیم منحوس صهیونیستی را به خاک بمالند.

img

سالروز شهادت مولا امیرالمؤمنین علی (ع)

سالروز شهادت مولا امیرالمؤمنین علی (ع) را تسلیت عرض می نماییم.

img

فرا رسیدن ایام سوگواری خضرت علی (ع) تسلیت باد.

هتل پارسیان بوعلی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمین در ماه مبارک رمضان، ایام شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع) را تسلیت می‌گوید.

img

روز هنر انقلاب اسلامی

20 فروردین ماه، سالروز شهادت سید اهل قلم، سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی گرامی باد.

img